Jestem fanem dronów wyćgifowych i tych do zdjęć

Kilkanaście lat temu marzeniem każdego młodego i starszego mężczyzny było dostanie gry komputerowej, szczególnie którejś edycji Fify. Obecnie znacząca większość chłopców , a dodatkowo facetów marzy o posiadaniu własnego swojego drona. Drony są naszą przyszłością i na pewno w zgodzie z ideą największych wizjonerów za kilkanaście lat ten niepozorny sprzęt stanie się niezbędnym urządzeniem w każdym gospodarstwie domowym.

Innym przykładem takiego urządzenia jest komputer. Kilkanaście lat temu był on uznawany za oznakę próżności i sprzęt służący do rozrywki. Aktualnie znakomita większość uczniów i studentów uczy się na laptopie, a miliony osób na całym świecie dzień w dzień pracuje przy służbowym lub prywatnym laptopie. Wielu wizjonerów uważa, że identycznie będzie z dronami i za kilkanaście lat staną się one naszym dalszym niezbędnym sprzętem do zwykłego funkcjonowania. 
Warto jednak już w tej chwili rozwijać w sobie tą cenną umiejętność latania dronem. Drony FPV cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza pośród młodzieży. W końcu nie ma lepszego pomysłu na cudowne, wolne popołudnie jak wyścig dronami. Drony wyścigowe są natomiast dość mało ważące, przez co łatwo ulegają zniszczeniu. O ile więc decydujecie się na urządzenie zawodów, warto sprawdzić wcześniej prognozę pogody i upewnić się, że warunki atmosferyczne są odpowiednie do latania dronem. W innym razie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wasz sprzęt zostanie uszkodzony. Zaprzepaścić drona jest na nieszczęście bardzo łatwo, gdyż najczęściej wystarczy jedynie jeden upadek z wysokości. Przekonało się o tym wielu profesjonalistów, którzy nie obsługiwali drona za kilkaset zł, ale za kilkadziesiąt tyś. zł. Jeżeli zatem nie chcecie stracić tego sprzętu w czasie kilku dni lub tygodni od jego nabycia lub dostania w prezencie, to warto ostrożnie i z refleksją podchodzić do jego obsługiwania. 
Warto sprawdzić: http://projektdron.com.pl.