Lombard w Warszawie 

Mimo łatwego dostępu do instrumentów inwestycyjnych oferowanych przez instytucje finansowe, nadal wielu z nas chce pożyczyć pieniądze w lombardzie. Pożyczki pod zastaw cieszą się ogromną popularnością pośród konsumentów, gdyż nie zmuszają do płacenia odsetek za pożyczone środki finansowe. Jest to zatem jedna z najtańszych form pożyczek, która na nieszczęście posiada też własne wady.

Pożyczki pod zastaw lombard Bemowo oferowane są tylko dla osób, które posiadają cenny zastaw. Jako zastaw może posłużyć wasza elektronika, biżuteria albo dzieła sztuki. Wycena przeprowadzona przez pracownika lombardu jest na nieszczęście w każdej chwili zaniżona, o czym powinniście pamiętać i zabrać ze sobą dodatkowe przedmioty, ażeby uzyskać pełną sumę waszej pożyczki. 
Zadaniem pracownika lombardu jest zawsze ocenienie każdego klienta, jako osobę, która może nie spłacić zaciągniętej pożyczki. Wartość zastawu musi zatem zostać zaniżona, ażeby z całą pewnością lombard odzyskał wszystkie pożyczone środki finansowe. Warunki pożyczki pod zastaw są bardzo proste i obowiązują one od wielu lat. Dłużnik kredytu jest zobowiązany do zwrócenia całej sumy w wyznaczonym terminie. Lombard Warszawa najczęściej daje kilka tygodni dla pożyczkobiorców na oddanie pożyczonych środków inwestycyjnych. Jeżeli dotrzymacie terminu umowy i oddacie wszystkie pożyczone środki finansowe, to pracownik lombardu odda wszystkie przedmioty, które były w zastawie. W przypadku nie wywiązania się z terminu umowy, wasze cenne przedmioty stają się własnością lombardu i nie będziecie już mogli ich odzyskać. 

Sprawdź tutaj: lombard bemowo.